Serverių administratorius | Vilniaus Universitetas, Informacinių technologijų taikymo centras / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas Serverių administratorius

| Vilniaus Universitetas, Informacinių technologijų taikymo centras | Vilniuje

Vilniaus universiteto Informacinių technologijų taikymo centras ieško darbuotojo Linux serveriams administruoti.

Darbo pobūdis:

  • Linux serverių ir paslaugų diegimas ir priežiūra
  • Pagalba web puslapių (php) administratoriams, kylančių problemų sprendimas

Reikalavimai kandidatui:

  • Bendra pažintis su duomenų tinklais, operacinėmis sistemomis ir serverine įranga
  • Turėti aukštąjį išsilavinimą arba būti vyresnių kursų studentu
  • Bendri gebėjimai dirbti komandoje, gebėti įsisavinti naujas žinias ir noras siekti gilesnės specializacijos

Mes jums siūlome:

  • Darbą pilną darbo dieną su visomis socialinėmis garantijomis
  • Galimybę dirbti su modernia duomenų centrų įranga
  • Pradinius apmokymus ir geras galimybes plėsti žinias

Gyvenimo aprašymą su nuoroda “Duomenų saugyklos administratorius” siųskite adresu ricardas.sabaliauskas@ittc.vu.lt

Naujausi IT darbo skelbimai Vilniaus Universitetas, Informacinių technologijų taikymo centras

2014-07-10

Duomenų saugyklų administratorius | Vilniaus Universitetas, Informacinių technologijų taikymo centras | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2014-07-08
Peržiūrėtas: 3169 kartų