Jaunas programuotojas, kuriam patinka programuoti | UAB Contour Lab / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

10

Pilnas etatas Jaunas programuotojas, kuriam patinka programuoti

| UAB Contour Lab | Vilniuje

UAB "Contour Lab" vysto atviro kodo ERP sistemą Contour Enterprise. Savo technologinėmis charakteristikomis ir kokybe produktas nenusileidžia geriausioms pasaulio operatyvinės apskaitos, planavimo, verslo analizės ir valdymo uždavinių automatizavimo sistemoms. Contour Enterprise naudoja visų pagrindinių Lietuvos ekonomikos sričių atstovai. Jas eksploatuoja stambios pramonės, statybos, transporto, didmeninės prekybos ir paslaugų sferos įmonės. Lokalizuotas sistemos versijas užsienio šalyse diegia mūsų partneriai.
Įmonės branduolį sudaro specialistai, turintys unikalią patirtį apskaitos ir verslo procesų analizės, optimizavimo bei automatizavimo srityje.

Darbo pobūdis:
ERP sistemos Contour Enterprise programavimas (.NET, C#, MS SQL).

Šiuo metu mūsų programavimo padalinys yra Rusijoje. Mes planuojame sukurti papildomą programuotojų komandą Lietuvoje, kuri vadovautų tarptautinei komandai. Tam tikslui ketiname pasamdyti jaunus, bet gabius ir turinčius bazines žinias programuotojus, apmokyti juos, padėti įgyti reikalingą patirtį ir ateityje suburti aplink juos tarptautinę programuotojų komandą.

Reikalavimai:
• gabumas ir noras tobulėti IS programavimo srityje;
• aukštasis IT arba matematinis išsilavinimas;
• C#, .NET, SQL žinios;
• rusų kalbos mokėjimas.

Privalumai:
anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome:
• apmokymus;
• pastoviai augantį atlyginimą;
• lankstų darbo grafiką;
• puikias karjeros galimybes.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB Contour Lab

2015-09-09

Verslo valdymo sistemų diegimo projektų vadovas (-ė) | UAB Contour Lab | Vilniuje Pilnas etatas

2014-06-05

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2014-06-05
Peržiūrėtas: 4381 kartų