PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (valstybinis sektorius) | Grafton Recruitment klientas / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

Pilnas etatas PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (valstybinis sektorius)

| Grafton Recruitment klientas | Vilniuje

Mūsų klientas – besiplečianti IT kompanija, šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti:

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVĄ VALSTYBINIAM SEKTORIUI

pagrindinės atsakomybės:
Valstybinio sektoriaus pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas:

  • identifikuoti potencialius klientus;
  • megzti ir vystyti santykius su potencialiais klientais;
  • inicijuoti IT projektus;
  • kartu su reikalingų techninių specialistų pagalba atstovauti kompaniją valstybiniuose konkursuose.

reikalavimai:

  • 3+ metų sėkmingo IT pardavimų valstybiniam sektoriui darbo patirtis;
  • Web technologijų bei programavimo proceso supratimas;
  • iniciatyvumas, aktyvumas, organizuotumas, orientacija i rezultatą;
  • platus pažinčių valstybiniame sektoriuje ratas.

Siūlome:

  • konkurencingą atlyginimą bei dosnų procentą nuo sudarytų sutarčių;
  • gerą darbo aplinką ir draugišką kolektyvą.

Naujausi IT darbo skelbimai Grafton Recruitment klientas

2011-01-27

IT projektų vadovas | Grafton Recruitment klientas | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2011-01-27
Peržiūrėtas: 4198 kartų