WEB dizaineris | Adon IT HeadHunters / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas WEB dizaineris

| Adon IT HeadHunters | Vilniuje

Darbo pobūdis:

- Interneto projektų dizainas; vartotojo sąsajų dizainas; web dizaino, flash elementų kūrimas.

Reikalavimai:

- Puikūs darbo įgūdžiai dirbant Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ir Adobe Flash programomis;

- HTML, CSS, JavaScript pagrindai;

- Bent vienerių metų panašaus darbo patirtis;

- Gebėjimas dirbti komandoje;

- Laiko planavimo įgūdžiai;

- Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

- Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;

- Konkurencingą, motyvuojantį atlygį;

- Darbo vieta: Apple iMac 27, Wacom, Adobe Creative Cloud.

Savo gyvenimo aprašymą siųskite: cv@adon.lt

Naujausi IT darbo skelbimai Adon IT HeadHunters

2014-02-27

.NET C# PROGRAMUOTOJAS (-A) | Adon IT HeadHunters | Vilniuje Pilnas etatas

2014-02-27

PHP programuotojas | Adon IT HeadHunters | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2014-02-27
Peržiūrėtas: 3310 kartų