Testuotojas | Lošimų strateginė grupė, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas Testuotojas

| Lošimų strateginė grupė, UAB | Vilniuje

Ieškome programinės įrangos testuotojo (-os)

Darbo pobūdis:

  • Programinės įrangos testavimo proceso sukūrimas;
  • Testų analizė;
  • Testų automatizavimas;
  • Konsultavimas apie programinės įrangos testavimą.

Reikalavimai

  • Analogiško darbo pobūdžio patirtis 2 metai;
  • Winforms, RubyOnRails technologijų išmanymas;
  • Geros programinės įrangos kokybės užtikrinimo ir valdymo žinios ir įgūdžiai;
  • Geras rankinio ir automatinio testavimo išmanymas;
  • Geras automatizuoto testavimo įrankių išmanymas WEB aplikacijoms;
  • Bazinės programavimo kalbų žinios;
  • Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Komunikabilumas.

Privalumai:

  • Organizacinio darbo (komandos formavimas) patirtis.

Mes siūlome:

  • Geras darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Galimybes tobulėti;
  • Darbą su įdomiais projektais.

CV siųskite el. paštu cv@tonybet.lt

Naujausi IT darbo skelbimai Lošimų strateginė grupė, UAB

2010-12-16

.NET programuotojas | Lošimų strateginė grupė, UAB | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2010-12-16
Peržiūrėtas: 5116 kartų