WEB DIZAINERIS (-Ė) | TonyBet / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas WEB DIZAINERIS (-Ė)

| TonyBet | Vilniuje

Darbo vieta:

  • Vilnius

Darbo pobūdis:

  • Interneto projektų dizainas; vartotojo sąsajų dizainas; web dizaino, flash elementų kūrimas.

Reikalavimai:

  • Puikūs darbo įgūdžiai dirbant Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ir Adobe Flash programomis;
  • HTML, CSS, JavaScript pagrindai;
  • Bent vienerių metų panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.
  • Reikalinga ne mažesnė nei 1 m. patirtis

Mes jums siūlome:

  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą, motyvuojantį atlygį;
  • Darbo vieta: Apple iMac 27, Wacom, Adobe Creative Cloud.

Kita informacija:

  • Daugiau informacijos rasite: https://lt.tonybet.com/karjera

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2013-11-12
Peržiūrėtas: 4072 kartų