IT Projektų vadovas | Mokus / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas IT Projektų vadovas

| Mokus | Vilniuje

UAB “Mokus” – lietuviško – norvegiško kapitalo įmonė, priklausant tarptautinei 15 įmonių grupei. UAB „Mokus“ įmonė teikia informacinių sistemų projektavimo ir gamybos paslaugas viešajam bei privačiajam sektoriams, projektuoja bei kuria mobiliąsias aplikacijas verslui. Pasaulyje sparčiai besiplečiant išmaniųjų telefonų rinkai UAB „Mokus“ nukreipia savo potencialą į sprendimus, kurie padeda tiek kasdieninėje įmonių veikloje, tiek žmonių rutinoje.
Įmonė sparčiai plečiasi, todėl suteikia puikias karjeros galimybes trumpame laikotarpyje, kvalifikacijos kėlimo programas kartu su norvegų IT specialistais Norvegijoje ir Lietuvoje, išvykas į įvairias IT konferencijas.

Darbo pobūdis:

- Projektinių reikalavimų ir sutarčių derinimas su klientais, subrangovais ir partneriais;
- Klientų lūkesčių valdymas projekto rengimo ir vykdymo metu;
- Esamų produktų palaikymo ir vystymo organizavimas;
- Užduočių teikimas komandoje dirbantiems specialistams – programuotojams, dizaineriams, testuotojams ir trečiosioms šalims; užduočių vykdymo priežiūra, rezultatų kokybės kontrolė.

Reikalavimai:

- Aukštasis išsilavinimas (arba paskutinių kursų studentas) informacinių technologijų srityje;
- Puikūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai lietuvių ir anglų kalbomis;
- Gebėjimas nuspėti ir apibūdinti kliento poreikius;
- Atsakingumas, kruopštumas;
- Greitas reakcijos laikas sprendžiant kliento atstovų pateiktus klausimus bei problemas;
- Laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas vienu metu lygiagrečiai vykdyti keletą užduočių;
- Tikslumas, dėmesys detalėms ir stiprūs organizaciniai gebėjimai;
- 1 metų patirtis projektų valdyme

Privalumai:

- Verslo valdymo sistemų ir el. savitarnos projektų valdymo patirtis;

Mes jums siūlome:

- Darbą tarptautinėje organizacijoje
- Konkurencingą atlyginimą, kylantį kartu su kvalifikacija ir įgūdžiais;
- Galimybes augti ir tobulėti;
- Komandiruotes į kitas šalis;
- Draugišką komandą, su kuria puiku ir dirbti, ir leisti laisvalaikį.

Informacija kontaktams:

tomas@mokus.lt

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2013-04-16
Peržiūrėtas: 3850 kartų