El.parduotuvės pirkimų ir pardavimų vadovas | Espoint Plus / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas El.parduotuvės pirkimų ir pardavimų vadovas

| Espoint Plus (Vieta nesvarbu)

Šiuolaikinė, moderni ir perspektyvi įmonė, dirbanti elektroninės komercijos srityje. Plėtojanti elektroninės prekybos verslą Lietuvoje ir turinti ambicijų plėstis į užsienio rinkas ieško pirkimų-pardavimų vadybininko norinčio kartu tobulėti ir siekti karjeros.

Darbo pobūdis:

Klientų konsultavimas, informacijos suteikimas, iškilusių problemų sprendimas.
Internetinės prekybos pardavimų priežiūra.
Produktų judėjimo kontrolė, klientų informavimas apie jos judėjimo būklę.
Produktų aprašymų paruošimas ir tvarkymas.
Bendravimas su esamais tiekėjais, derybos
Naujų tiekėjų paieška Lietuvoje ir užsienyje

Reikalavimai:

Geri darbo kompiuteriu įgudžiai.
Geras anglų kalbos žinojimas.
Puikūs bendravimo įgūdžiai, bendravimo su klientais patirtis.
Labai geri organizaciniai, planavimo ir prioritetų paskirstymo įgūdžiai;
Greita orientacija, pasiūlymų paieška, lankstumas.

Privalumai:

Panašaus darbo patirtis (e-komercija, pardavimai ir/ar pirkimai)

Siūlome:

Darbą šiuolaikiškoje ir stabiliai dirbančioje įmonėje;
Galimybę tobulėti įvairiuose mokymuose;
Fiksuota atlyginimą + procentus nuo pardavimų;

Kita informacija:

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pasiūlykite savo kandidatūra iki š.m. balandžio 23 dienos (prisistatymą apie savo asmeninę ir darbinę patirtį) el. paštu tomas@espointplus.lt, daugiau informacijos telefonu +370 606 60094

Naujausi IT darbo skelbimai Espoint Plus

2013-04-15

El.parduotuvės priežiūrai,modulių kūrimui | Espoint Plus | Kaune Pusę etato

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2013-04-15
Peržiūrėtas: 3427 kartų