IT sistemų administratorius | UAB "Mano numeris" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas IT sistemų administratorius

| UAB "Mano numeris" | Vilniuje

UAB “Mano numeris” ieško žmogaus IT sistemų administratoriaus pozicijai užimti. Darbą galime pasiūlyti tiek ir žinių ištroškusiam jaunimui, tiek ir IT veteranams.

Darbo pobūdis:

kandidato darbas apima ne tik esamos infrastruktūros priežiūrą, tačiau ir jos plėtimą bei modernizavimą.

Reikalavimai:

  • patirtis su *nix like sistemomis (pageidautina Linux)
  • noras mokytis kiekvieną dieną
  • nenumaldomas noras viską automatizuoti
  • gebėjimas prioretizuoti užduotis bei dirbti savarankiškai

Privalumai:

  • Ethernet; TCP/IP; Routing protokolų (RIP/OSPF/BGP) išmanymas
  • darbo su virtualizacija (KVM/libvirt) patirtis

Siūlome:

  • lankstų darbo grafiką
  • galimybę kurti, o ne tik vykdyti aiškiai apibrėžtas procedūras
  • konkurencingą, patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą

CV (pageidautina atviru formatu) siųsti į jobs@skunkworks.numeris.lt

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2013-03-25
Peržiūrėtas: 3991 kartų