HTML/Web/Mobile dizaineris | UAB ETRONIKA / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas HTML/Web/Mobile dizaineris

| UAB ETRONIKA | Vilniuje

DARBO POBŪDIS:

Web ir mobiliųjų aplikacijų dizaino „karpymas“;
Frontend programavimas (HTML / CSS, jQuery, JavaScript ir kt. reikalingomis priemonėmis);
Informacijos vizualizavimo sprendimų kūrimas, Web puslapių maketavimas;
Idėjų generavimas;
IT produktų ir sprendimų dizaino užduočių atlikimas;
Smulkūs spaudos maketavimo darbai.

SIŪLOME:

Patrauklų atlyginimą ir socialines garantijas;
Galimybes tobulinti profesinę kompetenciją;
Patirtį įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus;
Nenuobodų darbą profesionaliame ir nepaprastai draugiškame kolektyve.

REIKALAVIMAI:

Puikios HTML ir CSS žinios;
jQuery, JavaScript pagrindai (gilesnės žinios būtų didelis privalumas);
Sugebėjimas atlikti kūrybines–intelektualines užduotis;
Domėjimasis UI, UX, IA sritimis;
Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Pasiruošimas pastoviai mokytis naujų dalykų savo srityje;
Atsakingas požiūris į darbą ir gebėjimas planuoti laiką, gebėjimas dirbti komandoje;
Panašaus darbo patirtis.

Laukiame Jūsų CV ir portfolio.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB ETRONIKA

2013-08-20

IT projektų vadovas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-08-20

.NET programuotojas (-a) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-08-20

Sprendimų (solution) architektas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-03-19

Sistemų analitikas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-03-19

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2012-12-05
Peržiūrėtas: 4072 kartų