PROJEKTŲ VADOVAS | UAB ETRONIKA / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas PROJEKTŲ VADOVAS

| UAB ETRONIKA | Vilniuje

Darbo pobūdis:

• Projekto planavimas (apimties, resursų ir tvarkaraščio planavimas ect.) ir projekto valdymo dokumentacijos rengimas (projekto planas, ataskaitos);
• projekto eigos stebėjimas ir kontrolė;
• bendravimas su užsakovais ir kitomis suinteresuotomis šalimis;
• projekto problemų sprendimas ir pakeitimų valdymas;
• pasiūlymų rengimas ir sprendimų pristatymas klientui;
• projekto gyvavimo ciklo valdymas;
• rizikų valdymas;
• pakeitimų įmonės viduje įgyvendinimas.

Reikalavimai:

• aukštasis išsilavinimas;
• IT projektų valdymo ar vykdymo patirtis;
• projekto valdymo metodikų žinios (PMP, PRINCE2, CompTIA, ITIL sertifikatai būtų privalumas);
• laiko planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
• puikios anglų ir lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
• informacinių technologijų supratimas ir domėjimasis naujovėmis IT srityje;
• komunikabilumas, komandos valdymo patirtis;
• problemų sprendimo, konfliktų valdymo įgūdžiai, derybiniai sugebėjimai;
• vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis.

Siūlome:

• patrauklų atlyginimą ir socialines garantijas;
• galimybes tobulinti profesinę kompetenciją;
• patirtį įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus;
• nenuobodų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB ETRONIKA

2013-08-20

IT projektų vadovas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-08-20

.NET programuotojas (-a) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-08-20

Sprendimų (solution) architektas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-03-19

Sistemų analitikas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-03-19

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2012-10-15
Peržiūrėtas: 3715 kartų