IT administratorius (-ė) | UAB "Kaunas Communication Centre" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas IT administratorius (-ė)

| UAB "Kaunas Communication Centre" | Kaune

Darbo pobūdis:
- Linux (Redhat) servisų administravimas, telefonijos sistemų administravimas;

Reikalavimai:
- Kompiuterinių tinklų principų išmanymas;
- VOIP žinios, Asterisk išmanymas;
- Geros Linux OS žinios.
- Gebėjimas operatyviai identifikuoti ir spręsti problemas;
- Sugebėjimas planuoti ir atlikti darbus numatytais terminais;
- Dalykinio bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
- Anglų kalbos žinios.

Naudingi įgūdžiai:
- Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas IT srityje;
- Duomenų bazių žinios.

Mes jums siūlome:
- Įdomų ir atsakingą darbą IT komandoje;
- Galimybę tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų;
- Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
- Patrauklią darbo vietą Kauno miesto centre.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB "Kaunas Communication Centre"

2016-07-25

IT sistemų administratorius (-ė) | UAB "Kaunas Communication Centre" | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-03-27
Peržiūrėtas: 1138 kartų