Badgecraft komanda ieško UX/UI dizainerio(-ės) | Badgecraft, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

Freelance'riui Badgecraft komanda ieško UX/UI dizainerio(-ės)

| Badgecraft, UAB (Vieta nesvarbu)

Badgecraft komanda ieško UX/UI dizainerio(-ės), kuris(-i) prisidėtų prie www.badgecraft.eu platformos tobulinimo ir naujų produktų kūrimo.

UX/UI dizaineris bendrautų su produkto vadovu ir programuotoju, kuiant web dizaino sprendimus, kurie yra ne tik gražūs, bet ir patogūs vartotojui. Tikimės, kad dizaineris galės argumentuoti sprendimus ir apginti savo idėjas, domisi naujausiomis tendencijomis, UX tyrimais.

Darbo pobūdis:
Naują produktą kuriame 2-3 metų laikotarpyje, todėl bus reikalingas nuolatinis UX/UI kūrimas, testavimas ir tobulinimas
Darbo grafikas ir laikas planuojamas iš anksto, derinantis komandoje
Dirbame su tarptautiniais partneriais, galimi susitikimai užsienyje
Atlygis skaičiuojamas pagal atliktus projektus, atsiskaitoma pagal išrašomas sąskaitas už atliktas paslaugas

Reikalavimai:
Geras supratimas, kaip yra kuriamas ir testuojamas UX/UI dizainas
Gebėjimas dirbti komandoje su programuotojais ieškant optimalaus sprendimo abiem pusėms
Suderinus pagrindines gaires, gebėti savarankiškai planuoti ir vykdyti užduotis
Noras ir gebėjimai pastoviai mokytis
Patikimumas ir susitarimų laikymasis
Gebėjimas komunikuoti angliškai

Didelis pliusas, jeigu jau teko dirbti:
Atliekant vartotojų elgsenos tyrimus, testuojant web dizaino protipus su vartotojais
Vadovaujantis Design thinking metodika
Naudojantis Figma.com ar inVisionapp.com platformomis

Atsiliepdami, pridėkite nuorodas į savo darbų portfolio

Atlyginimas: pagal susitarimą

Naujausi IT darbo skelbimai Badgecraft, UAB

2018-02-09

Badgecraft komanda ieško Wordpress programuotojo(-os) | Badgecraft, UAB, Vieta nesvarbu Freelance'riui

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-02-12
Peržiūrėtas: 1312 kartų