iOS programuotojas | Present Connection / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas iOS programuotojas

| Present Connection | Kaune

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio iOS programuotojo darbui sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje. Jūs kartu su kitų sričių programuotojais dirbsite prie kliento socialinio tinklo platformos, orientuotos į metalų rinką ir būsite atsakingas už tolimesnį iOS aplikacijos vystymą.

Socialinio tinklo platforma sėkmingai veikia bei jungia tūkstančius vartotojų iš viso pasaulio. Šiuo metu specialistų komanda dirba prie naujo platformos funkcionalumo kūrimo.

Reikalavimai

  • 2-5 metų komercinė iOS programavimo patirtis
  • CI
  • GIT
  • REST
  • Agile
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Komunikabilumas
  • Orientacija į rezultatą

Mes jums siūlome

  • Darbas vystant išskirtinį produktą
  • Liberali aplinka, orientuota į rezultatą
  • Galimybės tobulinti žinias dalyvaujant konferencijose ir laikantis technologinius sertifikatus.
  • Patrauklus atlyginimas
  • Pozityvi, jaunatviška ir draugiška komanda
  • Dėmesys detalėms, sukuriančioms linksmesnį ofiso gyvenimą (nemokami užkandžiai, penktadienio pietūs, xbox, kolektyvo vakarėliai ir t.t.)

Naujausi IT darbo skelbimai Present Connection

2017-12-06

UX dizaineris | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

QUALITY ASSURANCE (TESTER) | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

PHP DEVELOPER | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

FRONT-END DEVELOPER | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-01-22
Peržiūrėtas: 841 kartų