Programų administratorius (-ė) | UAB Transimeksa / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Programų administratorius (-ė)

| UAB Transimeksa | Vilniuje

Darbo pobūdis:
- aktyvus dalyvavimas įvairių logistikos procesų (sistemų/programų) diegime, administravime ir konsultavime;
- sistemos testavimas ir nuolatinė priežiūra;
- iškilusių problemų su sistema sprendimas;
- bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais ir padaliniais.

Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas (matematikos/statistikos/IT srityse) - gali būti paskutinių kursų studentė (-as) ;
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač excel);
- analitinis, sisteminis mąstymas, gebėjimas valdyti sudėtingas situacijas;
- savarankiškumas, lankstumas pokyčiams ir noras tobulėti;
- bent vidutinės rusų kalbos žinios.

Privalumai:
- patirtis su programomis Navision/Equinox
- anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome:
- darbą vienoje iš didžiausių ir perspektyviausių transporto kompanijų Lietuvoje;
- vidinius mokymus;
- draugišką profesionalų komandą;
- iššūkius ir atvirus kelius augimui bei nuolatiniam tobulėjimui.

Darbo vieta: Sausupio g. 15, Vilnius.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-01-16
Peržiūrėtas: 2014 kartų