PHP/WEB programuotojas | Koralis / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

4

kandidatų

Pilnas etatas PHP/WEB programuotojas

| Koralis | Klaipėdoje

Darbo pobūdis
Ieškome naujo kolegos ar kolegės ir siūlome prisijungti prie mūsų nuolat augančio programuotojų kolektyvo pačioje Klaipėdos širdyje.
Reikalavimai
Geros PHP, MySQL, HTML5, CSS3, jQuery žinios;
Privalumas Laravel patirtis;
Sugebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
Atsakomybė ir rimtas požiūris į atliekamus darbus bei deadline‘ų laikymasis;
Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome
Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį kompetenciją;
Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
Galimybę kelti savo kompetenciją ir įgūdžius dirbant su įvairaus sudėtingumo lokaliais ir globaliais projektais;
Jauną, draugišką ir kūrybišką kolektyvą;
Darbą biure Klaipėdos senamiestyje;
Xbox’o čempionatus;
Stalo futbolo karus;
Galimybę tobulinti savo gitaros ir būgnų skillsus biure;
Galimybę tobulinti savo anglu kalbos žinias kasdien;
Vasaros išvykas, lazerių karus, picos valgymo čempionatus ir kitas pramogas.

Atlyginimas
Derybų klausimas

Naujausi IT darbo skelbimai Koralis

2018-01-08

PHP mid/senior programuotojas | Koralis | Klaipėdoje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-01-08
Peržiūrėtas: 2458 kartų