PHP mid/senior programuotojas | Koralis / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas PHP mid/senior programuotojas

| Koralis | Klaipėdoje

Darbo pobūdis

Ieškomas mid/senior PHP programuotojas darbui su įdomiais tarptautiniais projektais.
Konfidencialumą garantuojame.

Reikalavimai
4+ metai profesionalios patirties dirbant su PHP, MySQL;
Patirtis dirbant prie didelės apimties projektų;
Praktinė patirtis bent su vienu MVC karkasu;
Frontend pagrindai (AngularJS, React.JS, etc.);
OOP Principai;
TDD, Unit testavimo supratimas ir taikymas praktikoje;
Patirtis dirbant Linux/Unix aplinkoje;
Puiki anglų kalba;
ElasticSearch išmanymas – Privalumas;
Patirtis su Vagrant, Docker, Jira – Privalumas.

Mes jums siūlome
Patrauklų darbo atlygį;
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Darbą su įdomiais, tarptautiniais projektais;
Darbą šiuolaikiškoje, stabilioje įmonėje;
Šiuolaikišką biurą su stalo futbolu, xboxu, gitaromis ir t.t.;
Galimybę darbo metu realizuoti savo idėjas.

Atlyginimas
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Naujausi IT darbo skelbimai Koralis

2018-01-08

PHP/WEB programuotojas | Koralis | Klaipėdoje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-01-08
Peržiūrėtas: 1006 kartų