Procesų ir projektų vadovės (-o) | Vilniaus miesto savivaldybė / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas Procesų ir projektų vadovės (-o)

| Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniuje

Mūsų šauni komanda ieško Procesų ir projektų vadovės (-o). Darbas su
"Smart City" projektais. Daugiau informacijos https://goo.gl/niufbT . Patirtis privaloma. Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2018-01-31
įsk. el. p. personalas@vilnius.lt su nuoroda "PPP vadovas".

Darbo aprašymas:
• Užduočių delegavimas, komandos atliekamų darbų kontrolė;
• Naujų projektų planavimas;
• Naujų „Smart City“ projektų kūrimas;
• Esamų projektų koordinavimas ir priežiūra;
• Darbas su įvairių fondų paraiškomis ES, Norvegijos ir kt.;
• Analitinis darbas (informacijos rinkimas, sisteminimas ir analizavimas);
• Darbas su turinio valdymo, dokumentų ir projektų valdymo sistemomis;
• Viešųjų pirkimų dokumentų rengimas ir pirkimų procedūrų vykdymas;

Reikalavimai:
• Aukštasis Išsilavinimas;
• Būti susipažinusiam su projektų valdymo metodikomis ir mokėti jas pritaikyti (privalumas – projektų valdymo sertifikatai);
• Patirtis projektų valdymo srityje (privalumas – IT projektai);
• Ne mažesnė nei 1 metų praktinė patirtis valdant projektus (privaloma);
• Ne mažesnė nei 1 metų praktinė patirtis deleguojant užduotis/komandos valdymo (privaloma);
• Anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B2 lygiu;
• Patirtis rengiant sistemų specifikacijas;
• Domėjimasis technologijomis;
• Raštvedybos išmanymas.

Atranką pradedame ir užbaigiame nepriklausomai nuo skelbimo galiojimo laiko.

Siūlome:
• Apmokamos konferencijos, mokymai.
• Galimybė 5% darbo laiko skirti asmeniniam tobulėjimui.
• Komanda su puikiu humoro jausmu.
• Automobilių, dviračių parkavimo aikštelė ir dušai.
• Saviraiškos galimybės didelėje organizacijoje.

Naujausi IT darbo skelbimai Vilniaus miesto savivaldybė

2017-03-13

Projektų, IT projektų vadovas (-ė) | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2018-01-03
Peržiūrėtas: 1297 kartų