UX dizaineris | Present Connection / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas UX dizaineris

| Present Connection | Kaune

Ieškome patyrusio UX dizainerio darbui pilnu etatu, kuris bus atsakingas už produkto savininko idėjų pavertimą į wireframes, prototipus ir bendrą produkto dizaino kūrimą, užtikrinantį puikią vartotojo patirtį.
Tai unikali galimybė prisidėti prie socialinio metalų rinkos tinklo, jungiančio tūkstančius vartotojų iš viso pasaulio, tobulinimo bei plėtros. Bendradarbiaudami su jaunatviška profesionalių programuotojų komanda, kartu rūpinsitės, kad naujai sukurtas platformos funkcionalumas būtų patrauklus ir aiškus esamiems ir naujiems sistemos naudotojams.

Atsakomybės:

  • Vartotojo patirties ir strateginio dizaino sprendimai;
  • Dizaino problemų identifikavimas ir kūrybiškų dizaino sprendimų pateikimas bei įgyvendinimas;
  • Web ir mobile dizaino kūrimas;
  • Darbas su produkto savininku prie wireframes, mockups kūrimas ir kt.;
  • Į vartotoją orientuoto dizaino kūrimas.

Reikalavimai:

  • Patirtis UX dizainerio pozicijoje (prisegti portfolio);
  • Gebėjimas sklandžiai komunikuoti anglų kalba;
  • Galimybė dirbti pilnu etatu;
  • Komunikabilumas.

Mes siūlome:
• Galimybė tobulėti dirbant su tarptautiniu projektu;
• Suteikiamos sąlygos įgūdžių tobulinimui dalyvaujant konferencijose;
• Konkurencingas atlyginimas;
• Liberalus ir į rezultatus orientuotas požiūris į darbą;
• Pozityvi, energinga, draugiška ir įdomi darbo aplinka;
• “Xbox Kinect” žaidimų pertraukos, nemokami užkandžiai, pietūs penktadieniais, įmonės renginiai ir dar daugiau.

Naujausi IT darbo skelbimai Present Connection

2017-10-23

QUALITY ASSURANCE (TESTER) | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

PHP DEVELOPER | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

FRONT-END DEVELOPER | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-03

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-12-06
Peržiūrėtas: 286 kartų