TESTAVIMO SPECIALISTĖS (-O) | UAB "NRD" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

3

kandidatų

Pilnas etatas TESTAVIMO SPECIALISTĖS (-O)

| UAB "NRD" | Kaune

Testavimo specialistai mūsų įmonėje užtikrina kuriamų sistemų testavimo procesą, ruošia visą testavimo ir naudotojų dokumentaciją bei vykdo galutinių sistemos naudotojų mokymus.

ATSAKOMYBĖS:

Funkcinių ir nefunkcinių reikalavimų testavimas
Testavimo ir naudotojų dokumentacijos ruošimas
Bendradarbiavimas su projekto komanda visu projekto įgyvendinimo laikotarpiu
Galutinių sistemos naudotojų mokymas
Pagalba klientui garantinės priežiūros laikotarpiu

REIKALAVIMAI:

Aukštasis išsilavinimas IT, matematikos srityje (gali būti paskutinių kursų studentas)
Puikūs anglų ir dar puikesni lietuvių kalbos gramatikos, kalbėjimo įgūdžiai
Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje, lengvai priimti iššūkius
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
Darbinė patirtis testavimo srityje būtų privalumas

SIŪLOME:

Darbą projektinėje įmonėje – didelę ir nuobodžiauti neleisiančią projektų įvairovę
Darbą lietuviškuose ir tarptautiniuose projektuose
Lankstų darbo grafiką
Galimybę mokytis, sertifikuotis profesinėje srityje
Motyvacines priemones, priklausančias nuo projekto sėkmės
Asmeninį sveikatos draudimą
Draugišką atmosferą, bendrus sportinius ir laisvalaikio renginius

Naujausi IT darbo skelbimai UAB "NRD"

2018-01-03

.NET PROGRAMUOTOJAS VILNIUJE | UAB "NRD" | Vilniuje Pilnas etatas

2017-11-20

PHP PROGRAMUOTOJAS (-A) | UAB "NRD", Vieta nesvarbu Pilnas etatas

2017-11-20

DUOMENŲ BAZIŲ PROGRAMUOTOJAS (-A) | UAB "NRD" | Kaune Pilnas etatas

2017-11-20

JAVA PROGRAMUOTOJAS (-A) | UAB "NRD" | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-11-20
Peržiūrėtas: 457 kartų