IT analitikas | HITCONTRACT / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas IT analitikas

| HITCONTRACT | Vilniuje

Darbo pobūdis

Verslo klientų veiklos procesų, poreikių ir reikalavimų analizė, aprašymas, suderinimas;
• Veiklos procesų optimizavimas, galimų sprendimų pasiūlymų teikimas;
• Detalus sistemų dokumentacijos ruošimas;
• Individualus ir komandinis darbas.

Reikalavimai

1-2 metų patirtis IT sistemų analizės srityje.Patirtis kredito rizikos valdymo ar finansų srityje būtų labai didelis privalumas.
• Aukštasis išsilavinimas (IT srityje privalumas);
• Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
• Gebėjimas išsiaiškinti, suprasti ir analizuoti klientų poreikius ir reikalavimus;
• Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
• Kruopštumas, atidumas, dėmesys detalėms;
• Iniciatyvumas, lankstumas;
• Motyvacija, noras tobulėti, kelti kvalifikaciją;
Patirtis projektuose finansų sektoriuje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Motyvuojantį darbo užmokestį, finansinį stabilumą;
• Darbą ekspertų komandoje – įkvepiančius ir savo darbą išmanančius kolegas bei jų konsultacijas ir pagalbą;
• Augimo ir tobulėjimo kompanijoje galimybes;
• Įdomią darbo veiklą;
• Lanksčią darbo laiko politiką – derinamą darbo grafiką ir atostogų politiką;

Naujausi IT darbo skelbimai HITCONTRACT

2017-11-23

Java Developer | HITCONTRACT | Karlskrona, Sweden, Sweden Pilnas etatas

2017-11-23

Java Developer – Environment, Tools and Automation | HITCONTRACT | Karlskrona/Ronneby, Sweden Pilnas etatas

2017-11-23

Java Full stack developer | HITCONTRACT | Karlskrona/Ronneby, Sweden Pilnas etatas

2017-11-23

.NET / C# Developer | HITCONTRACT | Malmö/Lund, Sweden Pilnas etatas

2017-11-23

Technical PM | HITCONTRACT | Malmö/Lund, Sweden Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-08-21
Peržiūrėtas: 757 kartų