.NET programuotojas (-a) | AQ Wiring Systems UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas .NET programuotojas (-a)

| AQ Wiring Systems UAB | Panevėžyje

Darbo aprašymas
• Programinės įrangos kūrimas, vystymas su .NET platforma įvairiems IT projektams.
• Esamų IT projektų tobulinimas.

Reikalavimai
• .NET programavimo įgūdžiai (VB, C# kalbos);
• Susijusių duomenų bazių žinios (SQL, Sybase, MS Access)
• Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti paskutinių kursų studentas);
• Geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:

• Programavimo patirtis su ASP.NET, PHP;
• Darbo patirtis .NET aplinkoje;
• Darbo patirtis su ERP sistemomis;
• Gebėjimas dirbti tiek individuliai, tiek komandoje;
• Imlumas žinioms ir noras tobulėti.

Įmonė siūlo
Dirbdami pas mus, Jūs:
Gausite įdomų darbą augančioje tarptautinėje įmonėje;
Dirbsite draugiškame ir jauname kolektyve;
Gausite kompetenciją atitinkantį ir visada laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas;
Turėsite galimybę dirbti ir kitose AQ Group įmonėse.

Naujausi IT darbo skelbimai AQ Wiring Systems UAB

2016-12-15

.NET programuotojas (-a): | AQ Wiring Systems UAB | Panevėžyje Pilnas etatas

2015-11-11

ERP sistemų palaikymo specialistui: | AQ Wiring Systems UAB | Panevėžyje Pilnas etatas

2013-12-04

PHP programuotojas | AQ Wiring Systems UAB | Panevėžyje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-08-04
Peržiūrėtas: 373 kartų