IT projekto vadovas | KEVIN LT / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas IT projekto vadovas

| KEVIN LT | Vilniuje

Darbo aprašymas:
Projekto planavimas, plano perteikimas programuotojų komandai, testavimas bei įgyvendinimas iki pilno funkcionalumo užtikrinimo;
Projekto koordinavimas ir priežiūra;
Informacijos rinkimas ir sisteminimas, analizavimas.

Reikalavimai kandidatui:
Būti susipažinusiam su projektų valdymo metodikomis ir mokėti jas pritaikyti;
Patirtis IT projektų valdymo srityje;
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
Anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B2 lygiu;
Atsakingumas, atidumas, organizaciniai įgūdžiai;
Domėjimasis technologijomis.

Siūlome:
Galimybę prisidėti prie ambicingo IT projekto;
Įdomią poziciją ir sprendimų laisvę;
Galimybę mokytis ir tobulėti;
Jauną ir veržlią komandą;
Lankstų darbo grafiką;
Jaukią darbo vietą.

Darbo užmokestis:
1500-2000 EUR atskaičius mokesčius + priedai

Kaip dalyvauti atrankoje:
Norėdami dalyvauti siųskite savo CV el. paštu jobs@inotec.lt .
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-06-19
Peržiūrėtas: 1033 kartų