UX DIZAINERIS | Present Connection / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Freelance'riui UX DIZAINERIS

| Present Connection | Kaune

Present Connection – olandiško kapitalo profesionalias programavimo paslaugas teikianti kompanija, savo veiklą pradėjusi 2012 metais. Kaune įsikūrusiame kompanijos padalinyje programuotojų komanda kuria verslo resursų planavimo sistemas, aplikacijas kitas sistemas užsakovams iš visos Europos. Dėka klientų pasitikėjimo šiandien kompanija sparčiai auga ir sėkmingai plečia savo veiklą.

UX DIZAINERIS (USER EXPERIENCE DESIGNER)

Ieškome patyrusio laisvai samdomo UX dizainerio ilgalaikiam bendradarbiavimui. Jūs būsite atsakingas už socialinio tinklo, orientuoto į metalų rinką, vartotojų tyrimų, interviu bei apklausų inicijavimą ir vykdymą, rezultatus verčiant į saito žemėlapius, karkasus ir prototipus. Jūs taip pat būsite atsakingas už bendrą produkto dizaino kūrimą, užtikrinantį puikią vartotojo patirtį.

Atsakomybės:

  • Vartotojo patirties analizė, atliekant įvairias apklausas ir tyrimus
  • Dizaino problemų identifikavimas ir ir kūrybiškų dizaino sprendimų pateikimas bei įgyvendinimas
  • Wireframes, mockups kūrimas ir kt.
  • Dizaino pritaikymas, atsižvelgiant į naują sistemos funkcionalumą

Reikalavimai:

  • Patirtis UX dizainerio pozicijoje (prisegti portfolio)
  • Gebėjimas sklandžiai komunikuoti anglų kalba
  • Prioritetas: dėmesys vartotojo patirčiai
  • Galimybė bendradarbiauti ilgalaikiu periodu, tačiau lanksčiomis valandomis

Mes siūlome:

Tai unikali galimybė prisidėti prie socialinio tinklo, jungiančio tūkstančius vartotojų iš viso pasaulio, tobulinimo bei plėtros. Bendradarbiaudami su jaunatviška profesionalių programuotojų komanda, kartu rūpinsitės, kad naujai sukurtas platformos funkcionalumas būtų patrauklus ir aiškus esamiems ir naujiems sistemos naudotojams.

Savo C.V. anglų kalba siųskite adresu hr@presentconnection.nl

Naujausi IT darbo skelbimai Present Connection

2017-10-23

QUALITY ASSURANCE (TESTER) | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

PHP DEVELOPER | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-23

FRONT-END DEVELOPER | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

2017-10-03

2017-09-27

FRONT-END ACADEMY PARTICIPANT | Present Connection | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-06-05
Peržiūrėtas: 1210 kartų