Pardavimų vadovas (-ė) pasauliniam startupui | GoodBuzz.org / IT-darbas.lt


IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pusę etato Pardavimų vadovas (-ė) pasauliniam startupui

| GoodBuzz.org | Vilniuje

Lietuviškas startupas ieško žmogaus, galinčio skirti savo brangų laiką pristatant naujas interneto reklamos galimybes Lietuvoje. Jei turite laiko, skiriate šių raidžių derinį CPC, CPI, CPM, CPL ir CPA, o svarbiausia norite dirbti, jog LIETUVAI IR JUMS BŪTŲ GERIAU – tai jūsų darbo pasiūlymas:

*Tikimės, kad mokate kalbėti angliškai bei suprantate interneto reklamos galią.

*Esate draugiškas, komunikabilus bei turite platų pažinčių ratą tiek gyvai, tiek socialiniuose tinkluose.

*Užsispyrimas, tikslo siekimas bei organizuotumas nėra privalumas, o būtinybė.

Aukštasis išsilavinimas? Kam tie diplomai, jei moki skaityti, rašyti ir gali laisvai bendrauti su visokio išsilavinimo žmonėmis?.. Vidurinis išsilavinimas, deja, būtinas.
Panašaus darbo patirtis? Jei laikysite interneto reklamos rinką didžiausiu iššūkiu savo gyvenime, ši sritis gali tapti laipteliu į kitą karjeros lygį – tiks bet kokia patirtis. Svarbiausia, kad draugautumėte su internetu ir socialinias tinklais. Prastas tas kareivis, kuris nesvajoja tapti generolu…
Rekomendacijos? Jei darbas bus neįdomus ir taps rutina, nukentės visa komanda. Tada kitų žmonių rekomendacijos niekuo nepadės, tad kam vargintis?.. Tegul darbai kalba už save!
Automoblis? Turite – gerai. Neturite – šis darbas tegul būna gera motyvaciją jį įsigyti.
Amžius? Pilnametis ir visiškai suvokiantis, kad žodžiai gali nuveikti daug gero arba blogo, jei yra netinkamai naudojami. Atsakyti už savo žodžius reikia nuolatos. Kokio amžiaus žmonės tai suvokia? Labai įvairiai…
Lytis? Vienus darbus vyrai atlieka geriau nei moterys, ir atvirkščiai. Mes ieškome ne dar vienos stereotipinės pareigybės, o ŽMOGAUS, galinčio ir norinčio dirbti su unikaliu pasaulinio lygio produktu.
Atlyginimas? Jei jau nepritariame darbui nuo 9 iki 18, tai ir atlyginimas bus ne fiksuotas – minimumas plius „vokelis“, kaip daugumoje lietuviškų įmonių. Dosnūs komisiniai nuo pelno yra kur kas geriau. Darbo laisvės nesuvaržysime, tad galėsite turėti ir kitų darbų, projektų ir pajamų šaltinių.
Biuras? Darbo vieta bus ten, kur norėsite, kad būtų – namuose, kavinėje, prie ežero, verslo centre ar tiesiog ant suoliuko prie belaidžio interneto antenos.

Jei manote, kad esate būtent toks/tokia, kokio mums reikia, laukiame iš jūsų žinių. Tradiciškai – CV ir motyvacinis laiškas anglų kalba į jobs@linkcrafter.com.

« Atgal
Netikras darbo skelbimas? Praneškite!   
Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2012-03-22
Peržiūrėtas: 5053 kartų