SEO/marketingo specialistas | UAB Profis / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas SEO/marketingo specialistas

| UAB Profis | Klaipėdoje

Darbo pobūdis:
• SEO/SMO;
• Blogging;
• Tekstų kūrimas prenumeratoms;
• Analitika ir pakeitimų koordinavimas

Reikalavimai:
• Lietuvių ir anglų kalbos (labai gerai); Rusų kalbos žinojimas būtų privalumas;
• Analitinis mąstymas ir iniciatyvumas;
• Patirtis su Adwords, Analytics, SEO, Remarketing, ir t.t.
• Prenumeratų siuntimas, partizaninis marketingas, bei kūrimas ir kitokiu interneto marketingu;
• Gebėjimas puikiai spręsti užduotis;
• Gebėjimas labai greitai savarankiškai mokytis;
• Gebėjimas kurti tekstus/blogus 2-3 kalbomis.

Mes jums siūlome:
• Atlygį su priedais, priklausančiais nuo darbo rezultatų;
• Labai aktyvų tobulėjimą, darbą šalia labai stiprių žmonių;
• Galimybę užkariauti pasaulį savo žiniomis

Naujausi IT darbo skelbimai UAB Profis

2017-05-23

Jaunasis web dizaineris | UAB Profis | Klaipėdoje Pilnas etatas

2017-05-08

Projekto vadovas IT projektui | UAB Profis | Klaipėdoje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-05-15
Peržiūrėtas: 670 kartų