IT pagalbos tarnybos konsultantas (-ė) | UAB "Alna Intelligence" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas IT pagalbos tarnybos konsultantas (-ė)

| UAB "Alna Intelligence" | Vilniuje

„Alna Intelligence“– viena lyderiaujančių IT ūkio priežiūros, konsultacijų, sistemų valdymo bei aptarnavimo, infrastruktūros diegimo, kompiuterinių tinklų projektavimo įmonių Lietuvoje. Klientams padedame plėsti savo veiklą ir kurti papildomą verslo vertę, nes siūlome pažangius sprendimus, nestandartiškai mąstančios komandos kompetenciją, stiprius partnerius bei modernias technologijas.

Darbo pobūdis:

• Kvalifikuotos pirmo lygio pagalbos teikimas vartotojams techniniais ar programinės įrangos naudojimo klausimais, tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu;
• IT problemų ir užklausų sprendimas jų valdymas, stebėjimas bei užsakymų vykdymas;
• Vartotojų administravimas bei prieigų valdymas;
• Darbas slenkančiu grafiku (24x5).

Reikalavimai:

• Darbo IT pagalbos centre (angl. service desk) patirtis būtų privalumas;
• Komunikabilumas, darbas komandoje, gebėjimas greitai spręsti iškilusias
• problemas;
• Puikios anglų kalbos žinios tiek žodžiu, tiek raštu;
• Noras tobulėti IT srityje.

Įmonė siūlo:

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, intensyvius profesinius mokymus;
• Kvalifikacijos kėlimo galimybes, darbui reikiamų sertifikatų įsigijimo kompensavimą;
• Socialines garantijas;
• Įmonės partnerių nuolaidas;
• Darbą jaunatviškame ir linksmame kolektyve.

Kontaktai:

D.Zdanovič, IT paslaugų vadovas
el.paštas: dzdanovic@alna.lt

Naujausi IT darbo skelbimai UAB "Alna Intelligence"

2017-04-18

IT inžinierius | UAB "Alna Intelligence" | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-05-10
Peržiūrėtas: 1090 kartų