Projekto vadovas IT projektui | UAB Profis / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas Projekto vadovas IT projektui

| UAB Profis | Klaipėdoje

Darbo pobūdis:
• Projekto vystymas ir palaikymas. Pasyvūs ir aktyvūs;
pardavimai;
• Aktyvi online ir offline rinkodara;
• Operatyvus mokymasis naujų IT įgūdžių ir jų pritaikymas.

Reikalavimai:
• Gebėjimas labai greitai įsisavinti naują informaciją;
• Analitinis mąstymas ir iniciatyvumas;
• Noras padaryti geriausiai ir tapti geriausiu IT vadovu Lietuvoje;
• Pageidautinas išsilavinimas: matematikos, informatikos arba finansinis;
• Gabumas valdyti save ir komandą;
• Lietuvių ir anglų kalbų žinios.

Mes jums siūlome:
• Atlygį su priedais, priklausančiais nuo darbo rezultatų;
• Labai aktyvų tobulėjimą, aiškią kryptį ir planą, kaip vystyti projektą;
• Darbą greičiausiai augančiame projekte.

Atlyginimas:
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Naujausi IT darbo skelbimai UAB Profis

2017-05-23

Jaunasis web dizaineris | UAB Profis | Klaipėdoje Pilnas etatas

2017-05-15

SEO/marketingo specialistas | UAB Profis | Klaipėdoje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-05-08
Peržiūrėtas: 1138 kartų