Testuotojas(-a) Kaune | SoftDent, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Testuotojas(-a) Kaune

| SoftDent, UAB | Kaune

Siūlome darbą TESTUOTOJUI (-AI) Kaune

Darbo pobūdis:
• Būsite atsakingas už programinės įrangos kokybę.
• Dirbdami testuotoju Jūs rūpinsitės produktų kokybe. Galėsite atskleisti savo išradingumą, ieškodami defektų bei tobulindami procesus.
• Atliksite funkcinį, reikalavimų ir vartotojo sąsajos testavimą.
• Bendrausite su programuotojais ir projektų vadovais.

Reikalavimai:
• Informacinių technologijų aukštasis išsilavinimas arba studentas (-ė).
• Kruopštumas, atsakingumas, greita orientacija, analitinis mastymas.
• Gebėjimas planuoti bei organizuoti darbo laiką.
• Noras dirbti ir tobulėti IT srityje.

Mes siūlome:
• Galimybę darbą derinti su studijomis.
• Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybę.
• Įdomų darbą dinamiškoje kompanijoje.
• Puikią darbo aplinką jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.

CV siųskite adresu asta.pukaite@softdent.lt iki 2012 kovo 20d.
UAB SoftDent
Vytauto pr. 23, LT - 44352 Kaunas, Lietuva
www.SoftDent.lt
Tel.: +370 37 425 428; 424 734

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais, konfidencialumą garantuojame.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2012-03-05
Peržiūrėtas: 5437 kartų