.NET SPECIALISTAS | Verslo investicijos personalui klientė / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas .NET SPECIALISTAS

| Verslo investicijos personalui klientė | Kaune

APIE ĮMONĘ:

Viena Sąskaita – inovatyvi ir auganti technologijų bendrovė, siūlanti patogų būdą atsiskaityti už komunalinius mokesčius ir kitas paslaugas. Viena sąskaita kiekvieną mėnesį pateikia paslaugų tarifus, skaitiklių duomenis, sąskaitų informaciją daugiau nei 80.000 namų ūkių. Per mėnesį surenkama ir tiekėjams paskirstoma daugiau nei 7.000.000 EUR įmokų.
Mes ieškome pradedančio ar pažengusio .NET specialisto sistemos plėtojimui. Jei nebijai iššūkių, turi motyvacijos bei puikias darbines žinias – tai darbas tau!

DARBO POBŪDIS

• .NET C# programų kūrimas ir priežiūra

REIKALAVIMAI

• Motyvacija ir pozityvus mąstymas
• Puikios C# žinios
• MS SQL žinios
• Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje (arba studentas)
• Gebi dirbti individualiai ir komandoje

PRIVALUMAI

• .NET technologijų išmanymas (WCF, WPF, MVC ir LINQ)
TDD ir Unit test žinios

MES SIŪLOME

• Profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes
• Galimybę tiesiogiai įtakoti produkto kūrimą
• Erdvę drąsiausių idėjų įgyvendinimui
• Mažą ir draugišką kolektyvą

DARBO VIETA

• Kaunas

Savo CV su prierašu “.NET Specialistas” siųskite adresu: indre@vipconsultants.lt

Naujausi IT darbo skelbimai Verslo investicijos personalui klientė

2016-06-22

SKAITMENINĖS RINKODAROS PROJEKTŲ VADOVAS | Verslo investicijos personalui klientė | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-04-26
Peržiūrėtas: 1951 kartų