IT inžinierius | UAB "Alna Intelligence" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas IT inžinierius

| UAB "Alna Intelligence" | Vilniuje

Darbo aprašymas:
• Kompiuterių aparatūrinės ir programinės įrangos, periferinių įrenginių diegimas, konfigūravimas ir priežiūra;
• Vykimas pas klientą pagal valdymo grupės ir/arba tiesioginio vadovo paskirtas užduotis, kelialapių pildymas;
• Tvarkingas ir savalaikis darbų atlikimo aktų pildymas ir fiksavimas serviso valdymo sistemoje;
• Klientų konsultavimas savo kompetencijos ribose;
• Dokumentacijos pildymas.
Reikalavimai:
• Ne mažesnė kaip 1 metų panašaus darbo patirtis;
• Personalinių kompiuterių aparatūrinės dalies ("hardware") žinios;
• Personalinių kompiuterių Microsoft Windows operacinių sistemų žinios;
• Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
• Nuosavas automobilis;
• Anglų kalbos žinios.
Naudingi įgūdžiai:
• Iniciatyvumas, savarankiškumas, atkaklumas;
• Domėjimasis IT naujovėmis, produktais;
• Tinklo protokolų ir aktyvios tinklo įrangos supratimas.
Mes siūlome:
• Profesionalų kolektyvą;
• Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą;
• Techninius mokymus.

Kontaktinė informacija: dzdanovic@alna.lt
Kontaktinis asmuo Dmitrij Zdanovič, IT paslaugų vadovas
Adresas: Vilnius
Informacija telefonu: 8 611 12941

Naujausi IT darbo skelbimai UAB "Alna Intelligence"

2017-05-10

IT pagalbos tarnybos konsultantas (-ė) | UAB "Alna Intelligence" | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-04-18
Peržiūrėtas: 838 kartų