IEŠKOMAS TESTUOTOJAS | UAB ETRONIKA / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas IEŠKOMAS TESTUOTOJAS

| UAB ETRONIKA | Vilniuje

UAB ETRONIKA – Baltijos šalyse pirmaujanti IT bendrovė, sujungianti kūrybiškumą ir profesionalumą. Šis derinys leidžia mums kurti išskirtinius elektroninės bankininkystės, mobilaus el. parašo ir virtualios prekybos sprendimus. Siekiame, kad mūsų klientai gautų tik saugius ir efektyvius sprendimus.

Svajoji dirbti profesionalioje ir draugiškoje komandoje, nedvejok! Atsiųsk mums savo CV ir motyvacinį el. paštu: careers@etronika.lt

Darbo pobūdis:

• įmonės kuriamų informacinių sistemų testavimas;
• testavimo planų, scenarijų kūrimas;
• vartotojo sąsajos, funkcinis, nefunkcinis testavimas;
• testavimo proceso automatizavimas, t.y., automatinių testų kūrimas, palaikymas, vykdymas;
• su sistemos kokybe susijusių metrikų nustatymas, palaikymas, vertinimas;
• klaidų registravimas, kontrolė, verifikavimas.

Reikalavimai:

• testavimo metodologijų, procesų, procedūrų išmanymas;
• programavimo įgūdžiai būtų privalumas;
• aukštasis išsilavinimas;
• puikios anglų ir lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
• analitinis mąstymas;
• kruopštumas, atidumas, nuoseklumas;
• domėjimasis srities naujienomis ir inovacijomis.

Siūlome:

• patrauklų atlyginimą ir socialines garantijas;
• galimybes tobulinti profesinę kompetenciją;
• patirtį įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus;
• nenuobodų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB ETRONIKA

2013-08-20

IT projektų vadovas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-08-20

.NET programuotojas (-a) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-08-20

Sprendimų (solution) architektas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-03-19

Sistemų analitikas (-ė) | UAB ETRONIKA | Vilniuje Pilnas etatas

2013-03-19

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2012-02-13
Peržiūrėtas: 5314 kartų