Projektų, IT projektų vadovas (-ė) | Vilniaus miesto savivaldybė / IT-darbas.lt


IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Projektų, IT projektų vadovas (-ė)

| Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniuje

Darbo aprašymas: *Naujų projektų planavimas, perteikimas programuotojų komandai, testavimas bei įgyvendinimas iki pilno funkcionalumo užtikrinimo; *Esamų projektų koordinavimas ir priežiūra; *Projekto etapų (inicijavimo, planavimo, vykdymo, stebėsenos, kontrolės, rizikų valdymo ir užbaigimo) įgyvendinimas; *Informacijos rinkimas ir sisteminimas, analizavimas; *Darbas su įvairių fondų paraiškomis ES, Norvegijos ir kt.; *Viešųjų pirkimų dokumentų rengimas ir pirkimų procedūrų vykdymas.

Reikalavimai kandidatui: *Būti susipažinusiam su projektų valdymo metodikomis ir mokėti jas pritaikyti; *Patirtis projektų valdymo srityje (privalumas – IT projektai); *Ne mažesnė nei 1 metų praktinė patirtis valdant projektus; *Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje; *Anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B2 lygiu; *Gebėjimas sklandžiai planuoti laiką ir darbo krūvį; *Atsakingumas, atidumas, organizaciniai įgūdžiai; *Patirtis rengiant sistemų specifikacijas; *Domėjimasis technologijomis; *Geri komunikaciniai įgūdžiai; *Raštvedybos išmanymas.

Asmeninės savybės: *Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, noras tobulėti ir mokytis, gebėjimas dirbti komandoje, atsparumas stresui. *Greita reakcija į atsiradusias problemas, jų sprendimas bei šalinimas.

Darbdavys siūlo: *Galimybę savo darbu prisidėti prie ambicingų IT projektų; *Įdomią poziciją ir sprendimų laisvę; *Galimybę mokytis ir tobulėti; *Jauną ir veržlią komandą; *Lankstų darbo grafiką; *Jaukią darbo vietą.

Darbo užmokestis 700-850 EUR atskaičius mokesčius + priedai už gerą ir iniciatyvų darbą.

Kaip dalyvauti atrankoje Norėdami dalyvauti siųskite savo CV ir motyvacinį laišką (privalomas) el. paštu emiestas@vilnius.lt . Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

https://goo.gl/EWLgvU

Skelbimo galiojimas: 2017.04.14

Naujausi IT darbo skelbimai Vilniaus miesto savivaldybė

2018-01-03

Procesų ir projektų vadovės (-o) | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniuje Pilnas etatas


« Atgal
Netikras darbo skelbimas? Praneškite!   
Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-03-13
Peržiūrėtas: 3520 kartų