Statybinės programos pardavimo vadybininkas | UAB DYCODE / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Statybinės programos pardavimo vadybininkas

| UAB DYCODE | Vilniuje

Darbo pobūdis
Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Produktų reklamavimas;
Naujų klientų paieška;
Aktyvus pardavimas esamiems bei naujiems klientams;
Klientų konsultavimas produkto klausimais;
Komercinių pasiūlymų rengimas;
Derybų vedimas bei sutarčių sudarymas;
Reikalavimai
Pardavimo patirtis;
Geri bendravimo bei derybų vedimo įgūdžiai;
Savarankiškas darbo laiko planavimas ir organizavimas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Statybų proceso išmanymas;

Privalumai:
Kalbų mokėjimas: Anglų, Rusų;
Išsilavinimas statybų srityje;
Mes jums siūlome
Įdomų darbą;
Plačias saviraiškos galimybes;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;

Naujausi IT darbo skelbimai UAB DYCODE

2017-03-03

Analitikas-Projektuotojas | UAB DYCODE | Vilniuje Pilnas etatas

2017-03-02

Full stack web junior developer | UAB DYCODE | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2017-03-10
Peržiūrėtas: 928 kartų