SEO Specialistas (-ė) | Personalo konsultacijų grupė / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas SEO Specialistas (-ė)

| Personalo konsultacijų grupė | Kaune

Darbo pobūdis:

*SEO strategijų bei kampanijų vystymas ir vykdymas;

  • vidinių (on-site) ir išorinių (off-site) SEO praktikų išmanymas;
  • naujų raktažodžių platformos kūrimas;
  • didelio kiekio duomenų analizavimas;
  • nuorodų kūrimas bei vystymas;
  • nuolatinės SEO analizės atlikimas;
  • pastovi svetainių priežiūra, pokyčių stebėjimas ir analizė;
  • bendradarbiavimas su išoriniais partneriais, siekiant užtikrinti geriausias SEO paslaugas.

Reikalavimai:

  • aistra SEO ir skaitmeniniam marketingui;
  • gilus SEO principų išmanymas;
  • patirtis su įvairiais SEO įrankiais bei projektais;
  • puikus web architektūrų išmanymas;
  • nuolatinis domėjimasis naujovėmis ir jų taikymas praktikoje;
  • analitinis mąstymas;
  • stiprus atsakomybės jausmas;
  • puikūs kompiuteriniai įgūdžiai (Word, Excel);
  • asmeninių blogų tinklelių naudojimo įgūdžiai;
  • labai geri anglų kalbos įgūdžiai.

Kompanija Jums siūlo:

  • patrauklų atlyginimą ir visas reikalingas darbo priemones;
  • šiuolaikinį patogų biurą;
  • profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
  • profesionalius ir draugiškus kolegas.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-12-22
Peržiūrėtas: 1552 kartų