Projektų vadovas (-ė) (programinės įrangos kūrimas) | UAB Skills Access / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

4

Pilnas etatas Projektų vadovas (-ė) (programinės įrangos kūrimas)

| UAB Skills Access | Kaune

Ieškome atsakingo komandos nario - PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS).

Siūlomo darbo aprašymas:

• Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
• Bendravimas su IT komanda, sprendimų ieškojimas, bendro rezultato siekimas;
• Darbų organizavimas, planavimas;
• Projektų įgyvendinimo ir kokybės priežiūra;
• Projekto eigos prižiūrėjimas, terminų kontrolė;
• Koordinavimas, užduočių delegavimas.

Reikalavimai:

• Gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su klientais bei komanda;
• Gebėjimas paskirstyti užduotis ir koordinuoti jų atlikimą;
• Orientacija į rezultatą, kokybę;
• IT žinios ir įgūdžiai;
• Iniciatyvumas, greita reakcija;
• Vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis;
• B kategorijos vairuotojo teisės, automobilis (galimybė eksploatuoti nuosavą automobilį už kurį būtų kompensuojama);
• Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome:

• Darbą su įdomiais projektais;
• Perspektyvų ir įdomų darbą nuolat augančioje įmonėje;
• Profesionalų, jauną ir draugišką kolektyvą;
• Galimybė kurti ir realizuoti savo idėjas.

Atlyginimas:

430–1000 Eur atskaičiavus mokesčius.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB Skills Access

2016-10-19

Front End, .NET programuotojas (-a) | UAB Skills Access | Kaune Pilnas etatas

2016-03-07

Freelance Wordpress programuotojas | UAB Skills Access | Vilniuje Freelance'riui

2015-12-08

C# – tavo gimtoji kalba? | UAB Skills Access | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-11-23
Peržiūrėtas: 1963 kartų