Web/mobile aplikacijų testuotojas | Blue Lime Labs / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Web/mobile aplikacijų testuotojas

| Blue Lime Labs | Vilniuje

Blue Lime Labs (www.bluelimelabs.com) verslo akceleratorius/inkubatorius ieško web/mobile testuotojo savo trims startup projektams: www.harba.co, www.pulsetip.com, www.raceoptimizer.com.

Tavo atsakomybės:

  • Testavimo strategijų kūrimas ir programinės įrangos testavimas;
  • Testų scenarijų rašymas;
  • Klaidų identifikavimas ir šalinimas;
  • Rezultatų dokumentavimas ir progreso vertinimas;

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (bent 1 metai);
  • Analitinis mąstymas ir pastabumas detalėms;
  • Atsakingumas ir laiko valdymas;
  • Norėjimas augti ir tobulėti būtent testavimo srityje;

Mes siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie sparčiai augančių tarptautinių verslų ankstyvoje jų stadijoje;
  • Atvirą testavimui bei mokymuisi aplinką;
  • Jauną bei veržlų koletyvą;
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Atlyginimą priklausantį nuo patirties;
  • Darbo vietą senamiesčio centre;

Savo CV arba LinkedIn profilį siųsk: jolita@bluelimelabs.com
Daugiau informacijos: +37069601960

Naujausi IT darbo skelbimai Blue Lime Labs

2016-08-08

Web Application Tester | Blue Lime Labs | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-09-12
Peržiūrėtas: 2692 kartų