Testuotojas (-a) | Personalo konsultacijų grupė, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Testuotojas (-a)

| Personalo konsultacijų grupė, UAB | Kaune

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė - veržli, inovatyvi mobiliųjų sprendimų kompanija, kuri savo veiklą vykdo daugiau nei 10 metų, prie savo komandos kviečia prisijungti savo darbą mylintį (-čią) Testuotoją.

Darbo pobūdis:

• Kokybės proceso užtikrinimas bei palaikymas testavimo aplinkose;
• Testavimo atvejų (scenarijų) kūrimas;
• Klaidų registravimas, kontrolė, vertifikavimas.

Reikalavimai:

• Testavimo ar programinės įrangos kūrimo patirtis 1 m;
• Anglų kalbos žinios;
• Vartotojo sąsajos funkcinio ir nefunkcinio testavimo patirtis;
• JIRA programinės įrangos naudojimo patirtis;
• Kruopštumas, nuoseklumas, atidumas detalėms;
• Nuolatinis domėjimasis šiuolaikinėmis technologijomis;
• Laiko planavimo bei darbo organizavimo įgūdžiai;
• Inovatyvumas, orientacija į kokybę;
• Didelė motyvacija kurti ir tobulėti
• Automatizavimo įrankių naudojimo patirtis (Calabash, Appium ar kt.) - privalumas.

Mes jums siūlome:

• Darbą veržlioje, jaunatviškoje organizacijoje;
• Kvalifikacijos kėlimo mokymus;
• Komandines išvykas (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje);
• Aktyvius sveikatingumo užsiėmimus;
• Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui.

Savo CV galite siųsti el. paštu: simona@personalokonsultacijos.lt
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Naujausi IT darbo skelbimai Personalo konsultacijų grupė, UAB

2016-05-17

ANDROID programuotojas (-a) | Personalo konsultacijų grupė, UAB | Kaune Pilnas etatas

2016-05-03

Elektronikas-programuotojas | Personalo konsultacijų grupė, UAB | Kaunas, Vilnius, Šiauliai Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-05-17
Peržiūrėtas: 2653 kartų