IT skyriaus vadovas | UAB Topo grupe / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas IT skyriaus vadovas

| UAB Topo grupe | Kaune

Darbo pobūdis:

Įmonės IT strategijos formavimas;
Įmonės procesų ir IT sistemų analizavimas bei optimizavimas;
Skyriaus tikslų įgyvendinimo, IT sistemų saugumo ir nenutrūkstamo darbo užtikrinimas;
Užduočių pavaldiems darbuotojams skirstymas ir koordinavimas;
Programinių ir techninių projektų koordinavimas, naujų projektų diegimo inicijavimas;
Programinių reikalavimų surinkimas, specifikavimas, testavimas.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina IT srityje);
Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 2 m.);
Vadovavimo komandai patirtis (ne mažiau kaip 2 m.);
Verslo procesų išmanymas;
Patirtis dirbant apskaitos programa "Rivilė" (privalumas);
Geros anglų k. ir rusų k. žinios;
Inovatyvumas, noras tobulėti, domėjimasis naujovėmis;
Lyderio savybės, iniciatyvumas, komunikabilumas;

Siūlome:

Atsakingą, įdomų, dinamišką darbą;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas;
Darbą draugiškame kolektyve;
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik tolimesnei atrankai pasirinktus kandidatus.

Kontaktinis asmuo Aušra, atranka@topocentras.lt
Adresas: Savanorių pr. 206A, Kaunas
Informacija telefonu: (37) 306831

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-04-26
Peržiūrėtas: 2623 kartų