PHP programuotojas | UAB "Nesė" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas PHP programuotojas

| UAB "Nesė" | Klaipėdoje

Darbo pobūdis:

• darbas su nauju projektu rinkoje;
• internetinių svetainių kūrimas, tobulinimas, priežiūra ir koordinavimas;
• bendrovės kompiuterinio tinklo ir jo programinės įrangos darbo užtikrinimas;
• duomenų bazių ir programų tvarkymas.

Reikalavimai:

• PHP5 programavimo patirtis (ne mažiau kaip 2 metai);
• Geras HTML5, JavaScript, JQuery, CSS, Ajax žinojimas;
• Wordpress plugin‘ų rašymo patirtis;
• PHP UNIT testų rašymo patirtis;
• MySQ, Unix shell scripting ir Python žinios būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

• stabilų ir laiku mokamą darbo užmokestį;
• bendraminčių komandą;
• galimybę tobulėti ir augti kaip savo srities profesionalui;
• visas socialines garantijas;
• dinamišką ir lanksčią darbo aplinką bei visas reikalingas darbo priemones;
• savirealizacijos ir karjeros galimybes perspektyvioje įmonėje.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-01-26
Peržiūrėtas: 2089 kartų