Front end developer Kaune | Tandem studio | 3Dpanorama.lt / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas Front end developer Kaune

| Tandem studio | 3Dpanorama.lt | Kaune

VAKANSIJA
Iieškomas front end developeris darbui ofice Kaune, galintis ne tik vykdyti užduotis, bet ir tapti pilnaverčiu kūrybinės komandos dalymi
Darbo pobūdis: web projektai (daugumoje įvaizdinės promo svetainės), virtualus turai, interaktyvus žemėlapiai. Daugiausiai darbuotis reikės front end srityje, todėl reikia mėgti ir mylėti front endą, dizainą, fotografiją, kūrybą.

ĮMONĖS APRAŠYMAS
Mes esame nedidelė draugiška ir kūrybiška digital agentūra įsikūrusi Kaune. Pagrindinės mūsų veiklos sritis yra grafinis dizainas, web projektai, fotografija, interaktyvus edukaciniai ir reprezentaciniai projektai.

Nuolat stengiamės derinti ir tobulinti šias priemones, siekiant tikslo - kiek įmanoma vaizdžiai pristatyti ir patraukliai reprezentuoti mūsų klientų veiklą, paslaugas, produktus ar objektus. Klientui suteikti visą viešinimui ir reprezentacijai skirtą paslaugų spektrą iš vienų rankų, taip taipant laiką, investicijas ir pasiekiant labiau suderintą ir profesionalų rezultatą.

Taigi nuo logotipo ir firminio stiliaus sukūrimo iki interneto svetainės sprendimo, neapsiribuojant tik web dizainu ir programavimu, bet pasirūpinant ir tokiomis svarbiomis jos tūrinio dalimis, kaip įvaizdinė, ar kataloginė produktų fotografija, ar net produktų pakuotės dizainu.

REIKALAVIMAI

- Puikus HTML ir CSS išmanymas
- Darbas su JavaScript bibliotekomis
- Supratimas, kas yra PHP, XML, Ui/UX
- Photoshop/Illustrator pagrindai
- Žinoti, iš kurios pusės prieitie prie WordPress ir plug`inų kūrimas jam.
- Begalinis noras dirbti, mokytis ir tobulėti.

SIŪLOME
- Lankstų grafiką ir galimybę derinti darbą su studijomis
- Įdomius projektus
- Galimybes tobulėti, reikšti iniciatyvą ir pilnaverčiai dalyvauti kūrybiniame procese
- Geras darbo sąlygas ofice patogioje vietoje Kaune
- Draugišką ir profesionalią komandą
- Laiku mokomą atliginimą

LAUKIAME
- Iniciatyvaus
- Mėgstančio tai, ką daro ir pastoviai norinčio tobulėti
- Kūrybinio mąstymo
- Komunikabilaus
- Atsakingo

Darbo pavyzdžius ir CV siųsti info@tandem-studio.lt

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2016-01-20
Peržiūrėtas: 1906 kartų