Sistemų administratorius | SPLIUS, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Sistemų administratorius

| SPLIUS, UAB | Šiauliai

SPLIUS, UAB siūlo prisijungti prie profesionalaus kolektyvo ir nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško sistemų administratoriaus.

Darbo pobūdis:
Sistemų diegimas, konfigūravimas ir administravimas;
Kasdienė sistemų priežiūra (2nd level support);
Sistemų stabilumo ir pasiekiamumo užtikrinimas;
Susijusių palaikymo procesų valdymas;
Dalyvavimas įdomiuose projektuose.

Reikalavimai:
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (Informacinės technologijos, tikslieji mokslai);
Analitinis, techninis mąstymas;
LINUX operacinės sistemos išmanymas
PHP, JavaScript, Python ar kt. programinio kodo supratimas;
Duomenų bazių administravimo patirtis (MySQL, PostgreSQL);
Anglų kalbos žinios;
Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Naudingi įgūdžiai:
Automatizavimo skriptų rašymo patirtis (Bash, Python).
Patirtis su virtualizacijos technologijomis (KVM, Docker ar kt.);
Patirtis su aukšto patikimumo sistemomis (High Availability) būtų privalumas;
IP/Multicast tinklų žinios būtų privalumas;
Patirtis dirbant su monitoringo sistemomis būtų privalumas (Zabbix, OpenNMS, Cacti ar kt.);
Patirtis su automatizavimo įrankiais (Puppet, Chef, Ansible ar kt.);
Video standartų ir transkodavimo, DVB-C žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome:
Galimybę rinktis technologijas, ekspirementuoti.
Galimybes daryti techninius sprendimus panaudojant asmeninį kūrybiškumą;
Tapti savo srities ekspertu dirbant su įvairiais projektais;
Daug dinamikos ir galimybę matyti savo darbo rezultatus.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Naujausi IT darbo skelbimai SPLIUS, UAB

2015-12-04

Duomenų bazių administratorius (-ė) | SPLIUS, UAB | Šiauliai Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-12-04
Peržiūrėtas: 2398 kartų