Duomenų bazių administratorius (-ė) | SPLIUS, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Duomenų bazių administratorius (-ė)

| SPLIUS, UAB | Šiauliai

SPLIUS, UAB siūlo prisijungti prie profesionalaus kolektyvo ir nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško duomenų bazių administratoriaus.

Darbo pobūdis:
Duomenų bazių projektavimas ir administravimas.
Duomenų srautų inžinerija.
Incidentų sprendimas ir prevencija.
Naujų elektroninių-informacinių paslaugų formavimas.
Susijusių palaikymo procesų valdymas.
Dalyvavimas įdomiuose projektuose.
Bendradarbiavimas su savo ir kitų komandų nariais sprendžiant problemas, diegiant naujus sprendimus.

Reikalavimai:
Darbo patirtis IT administravimo srityje.
Analitinis, techninis mąstymas.
LINUX operacinės sistemos išmanymas, administravimo patirtis.
Odoo (Open ERP), Python programinio kodo supratimas.
Duomenų bazių administravimo patirtis (PostgreSQL, MySQL).
Geros anglų kalbos žinios.
Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (Informacinės technologijos, tikslieji mokslai).
Komunikabilumas ir diplomatiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, stiprus atsakomybės jausmas.

Naudingi įgūdžiai:
Programavimo žinios būtų privalumas.

Siūlome:
Darbą didelėje IT įmonėje.
Galimybę tapti savo kompetencijos srities ekspertu dirbant su įvairiais projektais.
Galimybę daryti techninius sprendimus panaudojant asmeninį kūrybiškumą.
Draugišką ir kūrybišką kolektyvą.
Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Naujausi IT darbo skelbimai SPLIUS, UAB

2015-12-04

Sistemų administratorius | SPLIUS, UAB | Šiauliai Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-12-04
Peržiūrėtas: 1981 kartų