IT ADMINISTRATORIUS (LINUX) | UAB Ruptela / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas IT ADMINISTRATORIUS (LINUX)

| UAB Ruptela | Vilniuje

UAB Ruptela, gavo prezidentės „Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės 2011“ apdovanojimą, pelniusi Gazelės 2011 m. apdovanojimą kaip viena sparčiausiai augusių įmonių.
Šiuo metu įmonė turi 4 atstovybes užsienio šalyse ir toliau sėkmingai plėsdama savo veiklą kviečia prisijungti:

IT ADMINISTRATORIUS (LINUX)

Darbo pobūdis:
Darbas su Linux OS.

Reikalavimai:
Linux OS žinios;
Kompiuterinių tinklų pagrindai;
Anglų k ir/arba rusų k. žinios raštu ir žodžiu;
Atsakingumas, rezultato siekimas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome:
Darbą dinamiškoje, greitai besiplečiančioje įmonėje;
Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlygį.
Draugiškas kolektyvas, šiuolaikiniais vadybos principais grįsta įmonės vadyba.

Atlyginimas: 4000 Lt. atskaičius mokesčius.

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2012-10-27
Peržiūrėtas: 2131 kartų