PHP programuotojas (Wordpress platformai) | IT-IDEAS / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas PHP programuotojas (Wordpress platformai)

| IT-IDEAS | Vilniuje

IEŠKO WEB PROGRAMUOTOJO
(PHP, Wordpress)

INTERNET IDEAS LTD teikianti aukščiausios kokybės konsultacines paslaugas interneto rinkodaros, interneto projektų valdymo ir tinklapių optimizavimo paieškos sistemoms srityse, ieško PHP programuotojo su Wordpress platformos programavimo patirtimi.

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Tinklalapių kūrimas pagal pateiktas užduotis Wordpress platformoje.
  • Tinklalapių perkėlimas iš kitų turinio valdymo sistemų į Wordpress platformą.
  • Tinklalapių tobulinimo darbai.
  • Darbas su užsienio projektais.

Reikalavimai:

  • 1 metų patirtis programuojant Wordpress platformoje.
  • Wordpress TVS išmanymas.
  • Sugebėjimas tikslingai planuotis darbų atlikimo laiką.
  • Puikios PHP, MySQL, Ajax žinios.
  • Kūrybiškumas.
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną biure (Specialus darbo grafikas – diskusijų objektas).

Privalumai:

  • Kitų PHP platformų naudojimo patirtis.
  • Kitų programavimo kalbų išmanymas.
  • Gebėjimas greitai rasti problemos sprendimą.

Kita informacija

  • Kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymus ir gabius pirmų kursų studentus.

Prašome siųsti CV ir keletą savo darbų pavyzdžių su nuoroda “WEB programuotojas” el. paštu
cv-lithuania@it-ideas.eu.

Naujausi IT darbo skelbimai IT-IDEAS

2011-04-28

WEB programuotojas | IT-IDEAS | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2011-08-22
Peržiūrėtas: 4633 kartų