PHP Programuotojas (-a) | iBus Media LT, UAB / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas PHP Programuotojas (-a)

| iBus Media LT, UAB | Vilniuje

iBus Media LT ieško patyrusio PHP progamuotojo (-os), kuris (-i) norėtų prisijungti prie profesionalų komandos ir sugebėtų planuoti bei įgyvendinti didelius interneto projektus. Tikimės, jog nebijai darbo su didelio apkrovimo sistemomis bei mėgsti dalintis savo idėjomis su kolegomis.

Darbo aprašymas:
• Taikomųjų informacinių sistemų projektavimas ir programavimas.

Reikalavimai:

• Patirtis dirbant su PHP, JavaScript, MySQL.
• Geros anglų kalbos žinius tiek raštu, tiek žodžiu.
• Gebėjimas ieškoti ir surasti geriausius sprendimus.
• Bent vienerių metų panašaus darbo patirtis.

Mes siūlome:
• Draugišką kolektyvą ir tinkamą požiūrį į darbuotoją.
• Konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą.
• Geriausius patyrusių programuitojų - kolegų patarimus ir mokymus.

Konfidencialumas garantuojamas. Laukiame Tavo CV el.p.: cv@ibusmedia.com

Naujausi IT darbo skelbimai iBus Media LT, UAB

2015-10-19

QA Engineer | iBus Media LT, UAB | Vilniuje Pilnas etatas

2015-09-21

2015-09-08

2015-08-18

PHP Developer | iBus Media LT, UAB | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-09-02
Peržiūrėtas: 2314 kartų