Jaunesnysis Java Programuotojas (-a) | Skills Access / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

23

kandidatų

Pilnas etatas Jaunesnysis Java Programuotojas (-a)

| Skills Access | Vilniuje

Darbo pobūdis:

• Java programavimas;
• Esamų funkcijų priežiūra ir optimizavimas;
• Naujų funkcijų kūrimas ir tobulinimas.

Reikalavimai:

• Bent minimali Java patirtis;
OOP principų suvokimas;
XML supratimas;
• Supratimas apie duomenų bazės;
• Domėjimasis informacinėmis technologijomis, motyvacija sukurti ženklių darbų šioje srityje;
• Noras siekti profesinio tobulėjimo programuojant Java;
• Iniciatyvumas ir gebėjimas atsakingai prisiimti kiekvieną užduotį;
• Gebėjimas bendrauti anglų kalba.

Mes jums siūlome:

• Atsakingą darbą įdomiuose IT projektuose kartu su šios srities profesionalais;
• Lanksčias darbo sąlygas;
• Jaunatvišką ir ambicingą savo srities profesionalų kolektyvą;
• Tobulėjimo galimybes.

Naujausi IT darbo skelbimai Skills Access

2015-08-06

Vyresnysis Java programuotojas (-a) | Skills Access | Vilniuje Pilnas etatas

2015-08-04

Senior .NET programuotoja (-as) | Skills Access | Kaune Pilnas etatas

2015-08-04

Junior .NET programuotoja (-as) | Skills Access | Kaune Pilnas etatas

2015-08-03

Senior .NET programuotoja (-as) | Skills Access | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-08-06
Peržiūrėtas: 4543 kartų