Tekstų rašytojas (-a) | 63 Wire Marketing / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

6

kandidatų

Pilnas etatas Tekstų rašytojas (-a)

| 63 Wire Marketing | Vilniuje

Darbo pobūdis:

• Rinkodarinės medžiagos pateikimas;
• Tikslinių žinučių rinkoms pateikimas;
• Rinkodaros tekstų rašymas.

Reikalavimai:

• Rinkodaros darbo patirtis;
• Puikios lietuvių kalbos žinios – raštu ir žodžiu. Kitos kalbos – privalumas;
• Puikūs bendravimo įgūdžiai, aiškus minčių perteikimas raštu ir žodžiu;
• Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą ir laiku atlikti pavestas užduotis;
• Iniciatyvumas, kūrybinis mąstymas, įžvalgumas.

Mes jums siūlome:

• Lanksčias darbo sąlygas;
• Jaunatvišką ir ambicingą savo srities profesionalų kolektyvą;
• Tobulėjimo galimybes.

Naujausi IT darbo skelbimai 63 Wire Marketing

2015-08-04

Copywriteris (-ė) | 63 Wire Marketing | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-08-04
Peržiūrėtas: 4123 kartų