Copywriteris (-ė) | 63 Wire Marketing / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas Copywriteris (-ė)

| 63 Wire Marketing | Vilniuje

Darbo pobūdis:

• Straipsnių ir pranešimų rašymas;
• Darbas su klientais parenkant temas straipsniams;
• Tekstų vertimas ir redagavimas.

Reikalavimai:

• Gebėjimas kurti įtaigius, parduoti padedančius tekstus;
• Psichologijos išmanymas;
• Puikūs bendravimo įgūdžiai, aiškus minčių perteikimas raštu ir žodžiu;
• Domėjimasis interneto ir reklamos naujovėmis, vartotojų psichologija, pardavimų metodais;
• Išmanyti direct response marketingą;
• Iniciatyvumas, organizuotumas, dėmesys detalėms, noras tobulėti.

Mes jums siūlome:

• Lanksčias darbo sąlygas;
• Jaunatvišką ir ambicingą savo srities profesionalų kolektyvą;
• Tobulėjimo galimybes.

Naujausi IT darbo skelbimai 63 Wire Marketing

2015-08-04

Tekstų rašytojas (-a) | 63 Wire Marketing | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-08-04
Peržiūrėtas: 3190 kartų