WEB projektų vadovas | IDEAFORMUS / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas WEB projektų vadovas

| IDEAFORMUS | Vilniuje

Darbo pobūdis:
- Klientų paieška, jų poreikių analizė, WEB sprendimų rengimas;
- Pasiūlymų rengimas pagal klientų poreikius;
- Bendravimas su užsakovais ir kitomis suinteresuotomis šalimis;
- WEB sprendimų koordinavimas, užduočių paskirstymas, resursų ir kaštų valdymas.

Reikalavimai:
- Aukštasis išsilavinimas (IT, telekomunikacijos ar pan.) arba jo siekiate;
- Bazinės WEB technologijų (HTML, CSS) žinios;
- Darbo patirtis su IT produktais ar paslaugomis;
- Darbų organizavimo ir bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir būti savarankišku;
- Anglų/rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome:
- Darbo rezultatus atitinkantį atlygį ir papildomas naudas;
- Profesinio tobulėjimo galimybes;
- Darbą draugiškame profesionaliame kolektyve, iš kurio galima mokytis ir tobulėti kartu.

Atlyginimas:
Priklauso nuo rezultatų

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-07-20
Peržiūrėtas: 2554 kartų